Varný sporák Casta CC-06

Značka: Bertos
Modely CC jsou speciální plynové sporáky ” WOK ” pro orientální vaření s vysoce výkonnými hořáky. Svislý plamen ohřívá wok pánev jednotně a umožňuje její rychlé a úplné použití...
Dostupnost Není skladem
Kód: 7210026
204 900 Kč 247 929 Kč včetně DPH
Varný sporák Casta CC-06
Značka: Bertos

Modely CC jsou speciální plynové sporáky ” WOK ” pro orientální vaření s vysoce výkonnými hořáky. Svislý plamen ohřívá wok pánev jednotně a umožňuje její rychlé a úplné použití. Uvedené modely jsou ve standardu vybaveny atmosférickými hořáky typu T (14 kW) s vertikálním plamenem, plynovým kohoutem s pojistným ventilem, pilotním plamenem a termočlánkem. Snadno přístupné hořáky s odnímatelnou odkapovou miskou pro každý hořák usnadňují čištění a údržbu. Plynové hořáky jsou opatřeny masivním, stabilním Wok nástavcem (Ø380 x 90 mm) vyrobeným z černé smaltované litiny.

Na objednávku lze wok sporáky volitelně vybavit alternativními hořáky typu C (9,5 kW) a S (21,0 kW), což je nutné specifikovat v objednávce. Výrobce na poptávku (příplatkově) umožňuje zákazníkem zvolit různé rozmístění hořáků, specifikaci celkového rozměru a individuální výšky.

Robustní provedení v nerezové oceli AISI 304 18/10. Zesílená nerezová varná deska 2,5 mm v oboustranném provedení bez zadního lemu a s oboustranně otevřeným skříňovým podstavcem se spodní policí. Skříň je osazena výškově stavitelnými nohami. Všechny uvedené modely mají certifikaci shody CE / IMQ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Varné sporáky WOK CASTA
Napájení: NG (LPG)
Příkon: 84 kW
Délka: 1800 mm
Hloubka: 700 mm
Výška: 850 mm
Provedení: oboustranné
Výška s lemem: 1050 mm
Hmotnost: 270 kg
Energie: plyn
Odkapová miska pod zónou: ano
Ovládání: 6x (regulace výkonu)
Počet hořáků: 6 × 14 kW
Provedení podstavce: otevřený s opláštěním
Průměr hořáku: 175 mm
Spodní police: ano
Typ hořáku: wok, model T
Wok nástavec: Ø 380 × 90 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: