(D)Deska grilovaci EGP 10.6 DUPLEX MANUAL

Značka: Fiamma
Představujeme vám revoluční grilovací desku - perfektního společníka pro vaše grilování na zahradě, terase nebo dokonce na pikniku. S touto výjimečnou grilovací deskou si můžete vychutnat tu nejlepší chuť grilovaného jídla, kterou si představujete. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kuchař nebo začátečník...
Dostupnost Není skladem
Kód: 7220266M
22 400 Kč 27 104 Kč včetně DPH
(D)Deska grilovaci EGP 10.6 DUPLEX MANUAL
Značka: Fiamma

Představujeme vám revoluční grilovací desku - perfektního společníka pro vaše grilování na zahradě, terase nebo dokonce na pikniku. S touto výjimečnou grilovací deskou si můžete vychutnat tu nejlepší chuť grilovaného jídla, kterou si představujete. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kuchař nebo začátečník, tato grilovací deska vám umožní dosáhnout dokonalých výsledků s minimálním úsilím.

Jedinečným prvkem této grilovací desky je její kvalitní materiál. Vyráběna z vysoce odolného nerezového oceli, je odolná proti korozi a extrémním teplotám, což zajišťuje dlouhou životnost. Díky jejímu rovnoměrnému rozložení tepla budou vaše pokrmy grilovány dokonale až na jednotlivé kousky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termické přístroje
Hmotnost: 24 kg
Napájení: 230 V
Příkon: 4 kW
Šířka: 608 mm
Hloubka: 530 mm
Výška: 305 mm
Hmotnost: 24 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: