Varný sporák Casta CC-03

Značka: Bertos
Modely CC jsou speciální plynové sporáky ” WOK ” pro orientální vaření s vysoce výkonnými hořáky. Svislý plamen ohřívá wok pánev jednotně a umožňuje její rychlé a úplné použití. Uvedené modely jsou ve standardu vybaveny atmosférickými hořáky typu T..
Dostupnost Není skladem
Kód: 7210003
114 900 Kč 139 029 Kč včetně DPH
Varný sporák Casta CC-03
Značka: Bertos

Modely CC jsou speciální plynové sporáky ” WOK ” pro orientální vaření s vysoce výkonnými hořáky. Svislý plamen ohřívá wok pánev jednotně a umožňuje její rychlé a úplné použití. Uvedené modely jsou ve standardu vybaveny atmosférickými hořáky typu T (14 kW) s vertikálním plamenem, plynovým kohoutem s pojistným ventilem, pilotním plamenem a termočlánkem. Snadno přístupné hořáky s odnímatelnou odkapovou miskou pro každý hořák usnadňují čištění a údržbu. Plynové hořáky jsou opatřeny masivním, stabilním Wok nástavcem (Ø380 x 90 mm) vyrobeným z černé smaltované litiny.

* Na objednávku lze wok sporáky volitelně vybavit alternativními hořáky typu C (9,5 kW) a S (21,0 kW), což je nutné specifikovat v objednávce.
Výrobce na poptávku (příplatkově) umožňuje zákazníkem zvolit různé rozmístění hořáků, specifikaci celkového rozměru a individuální výšky.

Robustní provedení v nerezové oceli AISI 304 18/10. Zesílená nerezová varná deska 2,5 mm v přístěnném provedení se zadním zvýšeným lemem 200 mm a otevřeným skříňovým podstavcem se spodní policí. Skříň je osazena výškově stavitelnými nohami.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Varné sporáky WOK CASTA
Napájení: NG (LPG)
Příkon: 42 kW
Délka: 1800 mm
Hloubka: 700 mm
Výška: 850 mm
Provedení: přístěnné
Výška s lemem: 1050 mm
Energie: plyn
Odkapová miska pod zónou: ano
Ovládání: 3x (regulace výkonu)
Počet hořáků: 3 × 14 kW
Provedení podstavce: otevřený s opláštěním
Průměr hořáku: 175 mm
Spodní police: ano
Typ hořáku: wok, model T
Wok nástavec: Ø 380 × 90 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: