Coldline LEVTRONIC J120/1FH

Značka: Coldline
Multifunkční stopkynárna LEVTRONIC J120/1FH (teplotní rizsah -6°C / +40°C) Nová generace automatů na kynutí LEVTRONIC (multifunkční stopkynárna) s vestavěným agregátem, určena pro zavážecí vozík* 20x EN600x800mm (40x EN600x400) vytváří mikroklima ide
Dostupnost Není skladem
Kód: 6180913
215 900 Kč 261 239 Kč včetně DPH
Coldline LEVTRONIC J120/1FH
Značka: Coldline

Multifunkční stopkynárna LEVTRONIC J120/1FH (teplotní rozsah -6°C / +40°C). Nová generace automatů na kynutí LEVTRONIC (multifunkční stopkynárna) s vestavěným agregátem, určena pro zavážecí vozík* 20x EN600x800mm (40x EN600x400) vytváří mikroklima ideální pro zrání jakéhokoli těsta, bez ohledu na povětrnostní podmínky. Můžete přizpůsobit program na základě typu kvasinek, mouky a charakteristik vody tak, abyste vždy dosáhli mimořádných výsledků. K dispozici je model s teplotním rozsahem -6°C/+40°C.

Absolutní kontrola teploty
Multifunkční automat pro rychlé zchlazení těsta (těsto se rychle ochladí, fermentační aktivita kvasinek je inhibována), udržení na ideální teplotě (teplota je udržována pod 3°C, kvasinkové buňky zůstávají neaktivní až do zotavení), reaktivace těsta (teplota se postupně zvyšuje, fermentační aktivita kvasinek se pomalu regeneruje a aktivuje), funkce kynutí těsta (teplota a vlhkost se zvyšují až na nastavenou hodnotu - optimální nakynutí těsta je kompletní), uložení a udržení těsta (ideálně nakynuté a připravené těsto je udržováno při kontrolovaných teplotách a vlhkosti až do doby jeho pečení).

Vytvořte si vlastní programy

 • Vytváření nových programů - s LEVTRONIC máte k dispozici seznam systémových programů (připravené programy pro různé druhy pokrmů). Nastavení lze snadno zkontrolovat v aktuálním cyklu a pokud nevyhovuje, upravit pomocí uložení nového programu do osobní nabídky.
 • Osobní rozvržení - polohu kláves receptury můžete změnit vytvořením vlastního rozvržení (rozvržení menu na TOUCH panelu).
 • Okamžitá změna - pomocí jednoduchého dotyku můžete zkontrolovat a změnit nastavení aktuálního programu.

Řízení a nastavení

 • TEPLOTA - zvolte optimální teplotu pro zrání těsta od -6°C do +40°C
 • VLHKOST VZDUCHU - nastavte ideální procento vlhkosti v rozmezí 45% až 95% (přesně po jednom procentu)
 • PROUDĚNÍ VZDUCHU - nastavte ideální intenzitu ventilace mezi 25% a 100% (přesně po jednom procentu)
 • ČAS - nastavte požadovaný čas fáze Díky stopkynárnám LEVTRONIC výrazně ušetříte čas, snížíte spotřebu energie a zvýšíte kvalitu podávaných pokrmů.

Elegantní design včetně skleněného dotykového ovládacího panelu, kvalitní zpracování, hladké provedení skříně se zaoblenými vnějšími rohy a vysoce kvalitní povrchovou úpravou dodávají skříni LEVTRONIC solidní a rafinovaný vzhled. Řízený průtok vzduchu, diferencovaný a směrovaný proud vzduchu zaručuje maximální homogenitu teploty na všech policích, aniž by produkt přímo měnil, udržoval jej hydratovaný a jeho kvalitu neporušený, bez povrchových trhlin. Zavážecí vozík není součástí kynárny (volitelné příslušenství). Kvalitní celonerezové provedení AISI 304 (Cr-Ni 18/10) vyjma zad (galvanizovaná ocel), oblé rohy v komoře, postranní nárazníkové lišty chránící stěny před poškozením od vozíku, magnetické těsnění dveří. Snadno přístupný a demontovatelný blok výparníku a vzduchem chlazeného agregátu (FSS-Fast Service System), antikorozní lakovaný výparník. Zařízení se zesílenou izolací komory a dveří 75mm, dveře se systémem stop při otevření až 105°, samouzavíráním a robustní klikou s itegrovaným zámkem, krátká přechodová nerezová vjezdová rampa.
Doporučená stavební připravenost: podlahová vpust po celé délce dveří umístěná před vjezdovou rampu pro sběr kondenzátu z komory (stavební připravenost ze strany investora), uvedenou na výkresu pozice "B"

Cosmo průběžně monitoruje proces dokazování
Cosmo je inovativní wi-fi technologie, která vám umožní sledovat všechny provozní parametry vašeho přístroje LEVTRONIC z vašeho smartphonu. Ať jste kdekoli, máte vždy vše pod kontrolou. Cosmo detekuje jakékoli anomálie způsobené výpadkem proudu nebo jinými faktory a okamžitě odešle oznámení vašemu smartphonu. Můžete si být jisti, že vše bude fungovat správně a ráno budou briošky a croissanty dokonale prokázány a připraveny k vaření. Jaké další zařízení Vám přináší a nabízí tak širokou škálu flexibility?

Vlastnosti:

 • Kapacita: vozík 20x EN 600x800
 • Komora pro 1 zavážecí vozík
 • rozsah teploty: -6°C / +40°C
 • regulace ventilátoru: 25-100% 
 • regulace vlhkosti: 40-95%
 • Rozměry: 810x1015x2115mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Termické přístroje
Hmotnost: 180 kg
Napájení: 230 V/1N/50 HZ
Příkon: 1360 W
Šířka: 810 mm
Hloubka: 1015 mm
Výška: 2115 mm
Provedení: nerez/nerez
Hmotnost: 180 kg
Rozměr komory: 660 x 829 mm
Chladící výkon: 668 W
Chladivo: R290
Elektronický ovládací panel: LEVTRONIC 4,3”
Kapacita plechů: 1 vozík, 20x GN1/1, EN 600x400
Kapacita: 977 l
Klimatická třída: 5
Nastavitelná rychlost ventilátoru: 25 až 100%
Nastavitelná vlhkost: 40% - 95%
Osvětlení: LED
Počet dveří: 1 (plné)
Provedení dveří: křídlové
Teplotní rozsah: -6 až +40°C
Typ skříně: vertikální
Umístění zásuvů: na šířku
Výška komory: 1530 mm
Zámek dveří: ano
Způsob odmražování: elektrický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: