Coldline LEVTRONIC J100/1FH

Značka: Coldline
Multifunkční stopkynárna LEVTRONIC J100/1FH (teplotní rizsah -6°C / +40°C) Nová generace automatů na kynutí LEVTRONIC (multifunkční stopkynárna) s vestavěným agregátem, určena pro zavážecí vozík 20x EN600x400mm (případně vozík 20x GN1/1) vytváří mikr
Dostupnost Není skladem
Kód: 6180912
168 500 Kč 203 885 Kč včetně DPH
Coldline LEVTRONIC J100/1FH
Značka: Coldline

Multifunkční stopkynárna LEVTRONIC J100/1FH (teplotní rozsah -6°C / +40°C). Nová generace automatů na kynutí LEVTRONIC (multifunkční stopkynárna) s vestavěným agregátem, určena pro zavážecí vozík 20x EN600x400mm (případně vozík 20x GN1/1) vytváří mikroklima ideální pro zrání jakéhokoli těsta, bez ohledu na povětrnostní podmínky. Můžete přizpůsobit program na základě typu kvasinek, mouky a charakteristik vody tak, abyste vždy dosáhli mimořádných výsledků. K dispozici je model s teplotním rozsahem -6°C/+40°C.

Absolutní kontrola teploty

Multifunkční automat pro rychlé zchlazení těsta (těsto se rychle ochladí, fermentační aktivita kvasinek je inhibována), udržení na ideální teplotě (teplota je udržována pod 3°C, kvasinkové buňky zůstávají neaktivní až do zotavení), reaktivace těsta (teplota se postupně zvyšuje, fermentační aktivita kvasinek se pomalu regeneruje a aktivuje), funkce kynutí těsta (teplota a vlhkost se zvyšují až na nastavenou hodnotu - optimální nakynutí těsta je kompletní), uložení a udržení těsta (ideálně nakynuté a připravené těsto je udržováno při kontrolovaných teplotách a vlhkosti až do doby jeho pečení).

Funkce pro kynutí

 • Programování kynárny - umožňuje naprogramovat zastavení, zchlazení a opětovné nakynutí v požadovaném čase s nastavením 5 pracovních fází: zchlazením zastavení kynutí / udržení / reaktivace / kynutí / uložení do pečení.
 • Manuální kynutí - umožňuje aktivovat program přímého kynutí. Na konci tohoto programu Levtronic udržuje těsto v optimálním stavu až do pečení.
 • Nepřetržitý cyklus - pomocí manuální funkce nastavte čas, teplotu, vlhkost a úroveň ventilace. Levtronic nakyne a připraví těsto kontinuálním cyklem bez zastavení.
 • Skladování - potraviny se skladují při požadované teplotě mezi -6°C a +10°C 

Vytvořte si vlastní programy

 • Vytváření nových programů - s LEVTRONIC máte k dispozici seznam systémových programů (připravené programy pro různé druhy pokrmů). Nastavení lze snadno zkontrolovat v aktuálním cyklu a pokud nevyhovuje, upravit pomocí uložení nového programu do osobní nabídky.
 • Osobní rozvržení - polohu kláves receptury můžete změnit vytvořením vlastního rozvržení (rozvržení menu na TOUCH panelu).
 • Okamžitá změna - pomocí jednoduchého dotyku můžete zkontrolovat a změnit nastavení aktuálního programu.

Řízení a nastavení

 • TEPLOTA - zvolte optimální teplotu pro zrání těsta od -6°C do +40°C
 • VLHKOST VZDUCHU - nastavte ideální procento vlhkosti v rozmezí 45% až 95% (přesně po jednom procentu)
 • PROUDĚNÍ VZDUCHU - nastavte ideální intenzitu ventilace mezi 25% a 100% (přesně po jednom procentu)
 • ČAS - nastavte požadovaný čas fáze. Díky stopkynárnám LEVTRONIC výrazně ušetříte čas, snížíte spotřebu energie a zvýšíte kvalitu podávaných pokrmů.

Provedení:

Elegantní design včetně skleněného dotykového ovládacího panelu, kvalitní zpracování, hladké provedení skříně se zaoblenými vnějšími rohy a vysoce kvalitní povrchovou úpravou dodávají skříni LEVTRONIC solidní a rafinovaný vzhled. Řízený průtok vzduchu, diferencovaný a směrovaný proud vzduchu zaručuje maximální homogenitu teploty na všech policích, aniž by produkt přímo měnil, udržoval jej hydratovaný a jeho kvalitu neporušený, bez povrchových trhlin. Zavážecí vozík není součástí kynárny (volitelné příslušenství). Kvalitní celonerezové provedení AISI 304 (Cr-Ni 18/10) vyjma zad (galvanizovaná ocel), oblé rohy v komoře, postranní nárazníkové lišty chránící stěny před poškozením od vozíku, magnetické těsnění dveří. Snadno přístupný a demontovatelný blok výparníku a vzduchem chlazeného agregátu (FSS-Fast Service System), antikorozní lakovaný výparník. Zařízení se zesílenou izolací komory a dveří 75mm, dveře se systémem stop při otevření až 105°, samouzavíráním a robustní klikou s itegrovaným zámkem, krátká přechodová nerezová vjezdová rampa.

Doporučená stavební připravenost: podlahová vpust po celé délce dveří umístěná před vjezdovou rampu pro sběr kondenzátu z komory (stavební připravenost ze strany investora), uvedenou na výkresu pozice "B"

Cosmo průběžně monitoruje proces dokazování

Cosmo je inovativní wi-fi technologie, která vám umožní sledovat všechny provozní parametry vašeho přístroje LEVTRONIC z vašeho smartphonu. Ať jste kdekoli, máte vždy vše pod kontrolou. Cosmo detekuje jakékoli anomálie způsobené výpadkem proudu nebo jinými faktory a okamžitě odešle oznámení vašemu smartphonu. Můžete si být jisti, že vše bude fungovat správně a ráno budou briošky a croissanty dokonale prokázány a připraveny k vaření. Jaké další zařízení Vám přináší a nabízí tak širokou škálu flexibility?

Doplňkové parametry

Kategorie: Termické přístroje
Hmotnost: 160 kg
Napájení: 230 V/1N/50 HZ
Příkon: 1360 W
Šířka: 810 mm
Hloubka: 815 mm
Výška: 2115 mm
Provedení: nerez/nerez
Hmotnost: 160 kg
Rozměr komory: 660 x 629 mm
Chladící výkon: 668 W
Chladivo: R290
Elektronický ovládací panel: LEVTRONIC 4,3”
Kapacita plechů: 1 vozík, 20x GN1/1, EN 600x400
Kapacita: 754 l
Klimatická třída: 5
Nastavitelná vlhkost: 40% - 95%
Osvětlení: LED
Počet dveří: 1 (plné)
Provedení dveří: křídlové
Teplotní rozsah: -6 až +40°C
Typ skříně: vertikální
Umístění zásuvů: na hloubku
Výška komory: 1530 mm
Zámek dveří: ano
Způsob odmražování: elektrický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: