Plynový sporák Bertos SG9F4M

Kód: 7099602
Značka: Bertos
68 500 Kč 82 885 Kč včetně DPH
Není skladem
Výkonné sporáky linie HIGH POWER (MAX POWER) vyrobeny z odolné nerez oceli AISI 304. Profesionální poniklované litinové hořáky s vnitřním a vnějším hořením, snadno demontovatelné umístěny ve vyjímatelných prolisovaných nerezových odkapových vanách...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonné sporáky linie HIGH POWER (MAX POWER) vyrobeny z odolné nerez oceli AISI 304. Profesionální poniklované litinové hořáky s vnitřním a vnějším hořením, snadno demontovatelné umístěny ve vyjímatelných prolisovaných nerezových odkapových vanách. Hořáky s bezpečnostním termočlánkem, zapalovány věčným plamínkem. Kompaktní provedení s otevřeným podstavcem.

Příprava jídel přímo na plameni je u všech kuchařů nezbytná pro zdůraznění tradičních kulinářských dovedností.
Díky plnému a zaoblenému tvaru litinových roštů je vytvořena jedinečná pracovní plochakde je možné snadno pohybovat nádobím.Síla materiálu zaručuje dlouhou životnost a odolnost, která je zároveň spojena se snadnou čistitelností. 


Silné litinové hořáky májí výkon 3,5 kW, 6 kW nebo 9 kW se zaručenou doživotní zárukou. 
Vysoká energetická účinnost plynových hořáků umožňuje uspořit nejméně 30% plynu ročně v porovnání s tradičními hořáky. Odkapové vaničky pod hořáky mají zaoblené hrany, jsou kompletně odnímatelné. Vše je navrženo tak, aby údržba a čištění mohlo být prováděno snadno a efektivně.


  • Provedení: plyn
  • Počet hořáků: 4
  • Celkový příkon: 35/48 kW

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky
Příkon:: 34,5 kW
Šířka:: 800 mm
Hloubka:: 900 mm
Výška:: 900 mm
Hmotnost:: 104 kg
Ohřev:: Plyn
Počet hořáků:: 4
Věčný plamínek:: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: