Prostředek čistící na grily NEODISHER GRILL 0,75l

Profesionální přípravek na čištění trouby, varné desky a všech druhů grilovacích zařízení. Je nenahraditelný především v gastronomickém a potravinářském sektoru. Skvěle hodí jak do restaurace nebo jídelny, tak do potravinářského nebo pekařského závodu.
Dostupnost Skladem
Kód: 4029577141387
385 Kč 465,90 Kč včetně DPH
Prostředek čistící na grily NEODISHER GRILL 0,75l

Profesionální přípravek na čištění trouby, varné desky a všech druhů grilovacích zařízení.

Je nenahraditelný především v gastronomickém a potravinářském sektoru. Skvěle hodí jak do restaurace nebo jídelny, tak do potravinářského nebo pekařského závodu.

Receptura přípravku Neodisher Grill je velmi silně koncentrovaná, což pozitivně promítá do jeho účinnosti a také nám umožňuje ušetřit peníze. Vzhledem k tomu, že přípravek by měl být zředěn ve velkém množství vody, jedna láhev nám bude stačit na dlouhou dobu.

Tímto způsobem také snížíme množství plastového odpadu a zaplatíme méně za dopravu než u podobných prostředků v menších kapacitách.

Koncentrát Neodisher Grill byl vytvořen pro nejnáročnější úkoly, a proto osloví ty, kteří očekávají nejvyšší kvalitu. Díky němu bude naše práce mnohem jednodušší a bude nám trvat méně času, což pozitivně ovlivní naši produktivitu.

Přípravek si perfektně poradí především s nečistotami mastného původu, které účinně rozpouští a vyrovnává tak vaši námahu na minimum.

Neodisher Grill snadno odstraňuje připálenou mastnotu, zuhelnatělé usazeniny a zbytky potravin, stejně jako kouř, což je nenahraditelné při mytí naší trouby nebo grilu.

Důležité je, že prostředek nevyžaduje drhnutí, po několika minutách jej stačí opláchnout vodou. Tímto způsobem také minimalizujeme riziko vzniku škrábanců nebo mikropoškození, které zkracují životnost našich zařízení.

Stojí za zmínku, že Neodisher Grill je vhodný pro mytí povrchů z litiny i černé oceli a nerezové oceli, což je univerzálnější.

Použití:

POZOR! Vezměte prosím na vědomí, že teplota v zařízeních nesmí překročit 70 C. Při vyšších teplotách na povrchu může objevit zabarvení, zejména na nerezové oceli.

Před použitím přípravku doporučujeme přečíst si pokyny k mytí našeho spotřebiče.

Pokud některý z níže uvedených pokynů je v rozporu s obsahem pokynů výrobce, měl by být návod výrobce upřednostněn.

Koncentrace koncentrátu by měla být přizpůsobena stupni znečištění. V případě velmi obtěžujících usazenin a připálenin můžeme použít Neodisher Grill bez ředění.

V ostatních případech doporučuje rozpustit 100 ml koncentrátu v 1 litru vody.

Takto získaný roztok nebo hotový koncentrát naneste na čištěné povrchy a nechte 5 minut působit (1 minutu u nerezové oceli). Po uplynutí této doby Neodisher Grill důkladně opláchněte pitnou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: