Chladnička FRFCvg 6511, dveře prosklené nerez

Značka: LIEBHERR
Všechny informace o spotřebiči by měly být k dispozici vždy, když je potřebujete. Proto lze u každého spotřebiče Liebherr nalézt sériové číslo, servisní číslo i označení modelu přímo na displeji. Díky tomu si ušetříte frustraci spojenou s hledáním těchto údajů na spotřebiči nebo nutnost vyčištění interiéru, aby údaje bylo možné vůbec...
Dostupnost Není skladem
Kód: 9005382241875
53 990 Kč 65 327,90 Kč včetně DPH
Chladnička FRFCvg 6511, dveře prosklené nerez
Značka: LIEBHERR

Všechny informace o spotřebiči by měly být k dispozici vždy, když je potřebujete. Proto lze u každého spotřebiče Liebherr nalézt sériové číslo, servisní číslo i označení modelu přímo na displeji. Díky tomu si ušetříte frustraci spojenou s hledáním těchto údajů na spotřebiči nebo nutnost vyčištění interiéru, aby údaje bylo možné vůbec přečíst.

Odolná kolečka

S kolečky, která lze namontovat i dodatečně, jsou profesionální spotřebiče Liebherr extrémně pohyblivé. Kdykoliv je tak budete moci přemístit jinam nebo je odsunout stranou kvůli úklidu.

Vyměnitelné dveřní těsnění

Úspora času i financí: Zatlačovací těsnění dveří spotřebičů Liebherr lze snadno vyměnit. V případě poškození dokážete těsnění vyměnit sami bez jakéhokoliv nářadí.

Zámek displeje

Aby nemohlo být nastavení změněno omylem, lze uživatelskou nabídku zamknout. Zvukové výstrahy však lze potvrdit, i když je zámek aktivován. Tímto způsobem je zaručeno, že všechny potřebné akce lze provést a ty nežádoucí naopak nikoliv. Spotřebiče Liebherr myslí na vše i v oblasti zabezpečení.

Kompatibilita se standardními nádobami

Chladničky Liebherr pro stravovací odvětví jsou navrženy tak, aby s nimi bylo možné použít gastro nádoby odpovídající euronormám. To znamená, že všechny standardní nádoby, které jste doposud používali, budete moci použít i s novým spotřebičem Liebherr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladicí skříně
Napájení: 230 V
Příkon: 0,09 kW
Šířka: 747 mm
Hloubka: 769 mm
Výška: 2018 mm
Chladivo: R600a
Energetická třída: D
Hmotnost: 109 kg
Klimatická třída: 4
Objem: 688 l
Ovládání: elektronické s displejem
Počet polic: 6
Počet dveří: 1 (prosklené)
Provedení dveří: křídlové
Provedení: PE
Roční spotřeba energie: 984 kWh
Rozměr police: GN 2/1 (650x530 mm)
Teplotní rozsah: +1 °C až +15 °C
Typ chlazení: ventilované
Typ skříně: chladící
Ventilátor: ano
Vnitřní osvětlení: ano - LED
Zámek dveří: ano
Způsob odmražování: automatické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: